Nerezové bojlery OSO

Záruka norské kvality a teplé vody

OSO nerezové boilery a zásobníky jsou ideální řešení pro každou domácnost. Pyšní se především svou kvalitou, dlouhou životností i variabilitou objemu za rozumnou cenu. Jsou první volbou, pokud potřebujete uchovat vodu z vašeho tepelného čerpadla či solárních panelů. V nabídce máme i výrobky pro průmyslový sektor. O kvalitě vás přesvědčíme pětiletou zárukou a faktem, že výrobou nerezových boilerů se společnost OSO zabývá více než 80 let.

Proč koupit nerezový bojler OSO

Kvalitní nerezový materiál

Bojler je vyroben z nerezového materiálu Everlast Titanum. Ten vám v kombinaci s novou metodou svařování zaručí vyšší odolnost vůči korozi a zvýší celkovou životnost bojleru.

Nízké tepelné ztráty

 Kombinace vysoce kvalitních izolačních pěn NANONANOPUR, ISOFLEX VIP a izolační minerální vaty snižuje tepelné ztráty

o 25 až 30 %.

Nízká hmotnost

Využitím nových a kvalitnějších materiálů  (Everlast Titanum) se výrazně zredukovala hmotnost některých částí ohřívačů vody (např. plášť nádoby, topné spirály). Díky nižší celkové hmotnosti je manipulace a instalace bojlerů snazší a pohodlnější.

Široká nabídka bojlerů a zásobníků

Nabízíme bojlery a zásobníky pro rozličné druhy využití - pro běžné domácnosti, chaty, hotely i průmyslový sektor. Zásobníky jsou výbornou volbou pro udržení teplé vody ze solárních panelů a tepelných čerpadel.

Koupit bojler OSO

 O společnosti OSO

Rodinná firma lídrem světových trhů s bojlery

Od roku 1932 vyrábí již třetí generace rodiny pana Reidara Frølicha Brathena v Norsku kvalitní nerezové elektrické bojlery, ohřívače vody a zásobníky na vodu pro sluneční kolektory, tepelná čerpadla a kamna na pevná paliva.  Výrobky rodinné společnosti OSO nachází využití v domech, chatách, hotelech, průmyslových zařízeních či v lodním průmyslu. Vysoká kvalita zpracování nerezu, doložená 5 letou garancí, přesvědčila zákazníky v Norsku ale i ve světě. Pozici lídra na trhu s bojlery si společnost OSO AS drží především pro svůj důraz na kvalitu používaných materiálů, díky neustálím inovacím a zvyšování technologického standardu ve výrobním procesu, díky poskytování perfektního servisu a v neposlední řadě pro respekt k životnímu prostředí.

Svařování a technologické postupy výroby bojlerů OSO

Společnost OSO AS využívá k výrobě bojlerů kvalitní nerezovou ocel a moderní technické vybavení pro svařování materiálů, které splňuje mezinárodní normy EN ISO 9001 3834. Používá laserové dělení materiálu, CMT přepravu materiálů za studena a svařovací techniku TIG. Everlast titanum, speciální nerezový materiál na výrobu boilerů a zásobníků vody, ve spojení s moderní technologii svařování ULTRAWELD dává výrobku dlouhou životnost a vysokou odolnost proti prorezavění. Materiál Everlast titanum oproti jinde používaným materiálům je výrazně lehčí a navíc je díky němu výrobek ze 70% recyklovatelný. Důraz na výrobu šetrnou k životnímu prostředí a efektivní užívání zdrojů je jednou z priorit společnosti OSO. Využitím nových a kvalitnějších materiálů, jako je Everlast Titanum, se výrazně zredukovala hmotnost některých částí ohřívačů vody, a tím i celková hmotnost výrobku. Manipulace s bojlery a jejich instalace u zákazníka se tak výrazně usnadnila a zpříjemnila. 

Certifikace OSO AS a výrobků OSO

Společnost OSO vlastní tyto certifikáty: ISO 9001, ISO 14001, OFSAS 1 8001

Výrobky mají tyto certifikáty: CE, CSA, WRAS, KIWA, NEMKO, SEMKO, VERITAS, LLOY

Potřebujete vědět ještě něco více o bojlerech OSO?