Čistý komín, krb i kamna

EUREXIM

Čistící špalek EUREXIM je určen pro čištění komínů, otevřených krbů, krbových kamen, krbových vložek, kachlových kamen, tepelných výměníků a kouřovodů. Narušuje a snižuje tvorbu kreosotu ve vašem komínu a tím zvyšuje účinnost vašich kamen nebo krbů. Eurexim snižuje tvorbu dehtu pomocí chemické reakce svých částí s dehtem, který se následně vysuší, rozdrobí a sesype do vymetacího otvoru. Čistící špalek neobsahuje žádné látky škodlivé pro lidskému zdraví ani znečišťující ovzduší.

Čistící špalek Eurexim

Při nákupu osmi kusů čističů máte dopravu zdarma! Čistící špalek EUREXIM je určen pro čištění komínů , otevřených krbů , krbových kamen , krbových vložek, kachlových kamen, tepelných výměníků a kouřovodů. Narušuje a snižuje tvorbu kreosotu ve vašem komínu a tím zvyšuje účinnost vašich kamen nebo krbů. Eurexim snižuje tvorbu dehtu pomocí chemické reakce svých částí s dehtem, který se následně vysuší, rozdrobí a sesype do vymetacího otvoru. Čistící špalek neobsahuje žádné látky škodlivé pro lidskému zdraví ani znečišťující ovzduší .

399,00 Kč

  Při nákupu osmi kusů čističů máte dopravu zdarma!

  Podívejte se, jak fungují komínové čističe Eurexim

  SECURIFLAME

  Čistič peletových kamen Securiflame a teplovodních výměníků, je určen pro všechny typy kamen spalujících dřevěné, slámové či slunečnicové pelety. Smyslem procesu čistění je odstranění nánosů nečistot, které vznikají spalováním lisované biomasy v kotlech nebo v kamnech tomu určených, a zabránění tvoření nánosu spalin na stěnách teplovodních výměníků, které bývají součásti zařízení.

  Peletový čistič Securiflame je vyroben z přírodních minerálních materiálů, které pomohou zlepšit účinnost vašich kamen a zabrání poškození spalinových cest. Pravidelným použitím čističe významně snižíte spotřebu pelet, zvyšíte účinnost kotle a šetříte životní prostředí.

  Securiflame

  Čistič peletových kamen Securiflame a teplovodních výměníků, je určen pro všechny typy kamen spalujících dřevěné, slámové či slunečnicové pelety. Je vyroben z přírodních minerálních materiálů, které pomohou zlepšit účinnost vašich kamen a zabrání poškození spalinových cest. Pravidelným použitím čističe významně snižíte spotřebu pelet, zvyšíte účinnost kotle a šetříte životní prostředí. Cena uvedena včetně DPH.

  399,00 Kč