Pragonord-Praha
Vítejte na stránce společnosti PragonordPraha.cz, která si dala za cíl vám představit Norský životní styl, ke kterému patří systém elektrického vytápění a regulace NOBO doplněné litinovými krbovými vložkami a kamny JøTUL, nářadím pro úklid sněhu SONNECK. Drsný sever a život v těchto podmínkách dává záruku, že všechny naše výrobky prošly náročnými a těžkými testy. Pro ty z vás, kteří rádi cestujete jsme schopni v nádherné přírodě zajistit rybolov na moři i řece nebo poznávací pobyt v kterékoliv části Norska.
NOBO OSO nerezové boilery Jøtul SONNECK EUREXIM BEHA
SONNECK
snow-mover

Rakouský výrobce uceleného programu nářadí na úklid sněhu prostřednictvím naší společnosti PragoNordPraha.cz, nabízí široký sortiment nářadí, prověřeného tvrdými podmínkami rakouských Alp. Představujeme vám model Sonneck Fix & Clever, vycházející z úspěšné řady norských výrobků TrallNor model 72.

Pevný ocelový plech s galvanizovaným povrchem, zajistí pevnost a dlouhou životnost. Široký záběr lopaty (80 cm) zajistí i při vysoké vrstvě napadaného sněhu rychlý a jednoduchý úklid, širokou čistou uklizenou stopu. Po naplnění lžíce lopatu tlačným klouzavým pohybem dopravíte na místo, kde pouhým přizvednutím lžíce nabraný sníh snadno sjede na místo určení. Mechanické nářadí na uklízení sněhu SONNECK je profesionální, pevné, odolné povětrnostním vlivům a všem typům sněhu. Výrazně spoří váš čas a vaši námahu při úklidu vašeho prostoru před domem, firmou, restaurací nebo hotelem. V horských oblastech je nenahraditelný pomocník

MO ceník mechanického nářadí SONNECK 2017/2018

č. výrobkubarvamateriálCena bez DPHCena s DPH
Sonneck fix & Clever483501stříbrnágaly. Ocel. Plech1150,-1380,-

Záruka na výrobky společnosti SONNECK činí 2 roky.
Termín dodání do 21 dnů v případě, že výrobky nejsou skladem.
Všechny naše výrobky zasíláme na dobírku po zaslání závazné objednávky.

Pragonord Praha.cz s.r.o
Mánesova 53, Praha 2
Tel.: 222 250 131
E-mail: