Pragonord-Praha
Vítejte na stránce společnosti PragonordPraha.cz, která si dala za cíl vám představit Norský životní styl, ke kterému patří systém elektrického vytápění a regulace NOBO doplněné litinovými krbovými vložkami a kamny JøTUL, nářadím pro úklid sněhu SONNECK. Drsný sever a život v těchto podmínkách dává záruku, že všechny naše výrobky prošly náročnými a těžkými testy. Pro ty z vás, kteří rádi cestujete jsme schopni v nádherné přírodě zajistit rybolov na moři i řece nebo poznávací pobyt v kterékoliv části Norska.
NOBO OSO nerezové boilery Jøtul SONNECK EUREXIM BEHA
Jotul of Norway
kamna Jotul

Zajišťujeme prodej náhradních dílů a provádíme pozáruční servis krbových kamen a krbových vložek Jotul
Vítejte na našem novém Eshopu Jotul.

Proč si vybrat Jøtul?

 1. Norská tradice
  Norská firma Jøtul vyrábí litinová kamna již od r. 1853 a je jediným výrobcem kamen a krbových vložek v Norsku. Koncepce výrobků Jøtul vychází z drsného severského klimatu, které se vyznačuje dlouhým zimním obdobím, s mrazy až -40°C.
 2. Kvalitní litina
  Kamna a krbové vložky Jøtul jsou vyrobeny z vysoce kvalitní litiny. Výrobce používá nejmodernější licí linku, což se projevuje v dokonalém provedení všech dílů.
 3. Dlouhé hoření bez přikládání
  Nejmodernější technologie spalování dřeva, vyvinutá firmou Jøtul, zaručuje maximální účinnost při minimální spotřebě dřeva. Při redukovaném přísunu vzduchu je doba spalování v kamnech plně naložených kvalitním dřevem více než šest hodin. Proto je heslem kamen a krbů Jøtul: Večer zatop, ráno přilož!
 4. Vysoká účinnost a výkon
  Účinnost spalování dřeva se v kamnech a krbových vložkách Jøtul pohybuje přes 80 %. Konstrukční řešení zabraňuje nekontrolovanému přísunu vzduchu, umožňuje pomalejší spalování dřeva a tím i efektivnější uvolňování tepelné energie.
 5. Úspory
  Používání kamen a krbových vložek Jøtul přináší značné úspory s ohledem na nízkou cenu paliva (dřevo, dřevěné brikety), ať již jsou instalovány jako jediný zdroj tepla nebo pouze na přitápění.
 6. Ochrana životního prostředí
  Převážná většina výrobků Jøtul je vyráběna v CB verzi, tj. s čistým, dvoustupňovým spalováním. U tohoto provedení dochází k minimální emisi zplodin díky dvojitému spalování kouřových plynů, což se zároveň projevuje v úspoře paliva až o 40 %.
 7. Design
  Pro Jøtul je charakteristický osobitý, nadčasový design, který zahrnuje tradiční i moderní estetické řešení. Povrchovou úpravu tvoří nejen klasická černá litina, ale i polomatný barevný smalt. Skleněná dvířka umožňují nádherný pohled na hořící oheň a většina modelů navíc funguje jako otevřený krb.
 8. Dlouhodobá životnost a garance
  Díky dokonalému řemeslnému zpracování slouží kamna a krbové vložky Jøtul spolehlivě po několik generací. Jako jediný výrobce poskytuje Jøtul záruku 10 let na litinový plášť a 2 roky na sklo.

Katalogy ke stažení

[ Katalog Jøtul kamna (PDF 948kB) ]
[ Leporelo Jøtul kamna (PDF 1.3MB) ]
[ Katalog Jøtul krbové vložky (PDF 921kB) ]
[ Leporelo Jøtul krbové vložky (PDF 1.7MB) ]

Pragonord Praha.cz s.r.o
Mánesova 53, Praha 2
Tel.: 222 250 131
E-mail:
Otevřít jotul.cz