Pragonord-Praha
Vítejte na stránce společnosti PragonordPraha.cz, která si dala za cíl vám představit Norský životní styl, ke kterému patří systém elektrického vytápění a regulace NOBO doplněné litinovými krbovými vložkami a kamny JøTUL, nářadím pro úklid sněhu SONNECK. Drsný sever a život v těchto podmínkách dává záruku, že všechny naše výrobky prošly náročnými a těžkými testy. Pro ty z vás, kteří rádi cestujete jsme schopni v nádherné přírodě zajistit rybolov na moři i řece nebo poznávací pobyt v kterékoliv části Norska.
NOBO OSO nerezové boilery Jøtul SONNECK EUREXIM BEHA
Securiflame

Návod na použití čističe peletových kamen a výměníků Securiflame

Čistič peletových kamen Securiflame a teplovodních výměníků, je určen pro všechny typy kamen spalujících dřevěné, slámové či slunečnicové pelety. Smyslem tohoto procesu čistění, je odstranění nánosů nečistot vznikajících spalováním lisované biomasy v kotlech nebo v kamnech tomu určených a zabránění tvoření nánosu spalin na stěnách teplovodních výměníků, které bývají součásti zařízení.

Peletový čistič Securiflame je vyroben z přírodních minerálních materiálů zlepšujících účinnost vašich kamen a zabraňující poškození vašich spalinových cest. Jeho pravidelným použitím významně snižujete spotřebu pelet, zvyšujete účinnost kotle a šetříte životní prostředí.

Instrukce pro jeho použití:

Obsah sáčku nasýpejte do nádoby určené pro přísun pelet do spalovacího prostoru a nechte působit. Čistící pelety Securiflame mohou být smíchány společně se standardními peletami, které pravidelně používáte pro spalování ve vašem kotli či kamnech. V případě, že se vám kamna zanášejí více než je zvyklostí, nasýpejte ¼ obsahu sáčku do kamen nebo do určené nádoby na pelety jednou týdně, tím zajistíte jejich pravidelné čistění. Při spalování čistících pelet dojde ke katalytickému hoření ve spalovací komoře a zabránění usazování nečistot vznikajících hořením. Zajistíte své domácnosti odstranění rizika, které přináší nepravidelná údržba vašich kamen či kotle na pelety.

Čistič peletových kamen a kotlů Securiflame v žádném případě nenahrazuje práci kominického mistra a jeho činnosti mechanického čistění spalinových cest a jejich následnou revizi, ale významnou měrou pomáhá udržovat vaše kamna a spalinové cesty ve vysoké účinnosti, bezpečnosti a čistotě.

Čistič peletových kamen Securiflame držte v bezpečné vzdálenosti od svých dětí. V žádném případě není určen pro použití při přípravě jídla nebo čistění vašich grilů.

  • Cena čističe peletových kamen: 375 Kč s DPH
  • Hmotnost 1,8kg
  • Výrobek je testován laboratoří SGS

Součástí balení je formulář pojišťovny Phoenix, která v případě poškození vašich kamen či kotle užitím čističe pelet Securiflame garantuje částkou 5000 EUR úhradu škody. Formulář je nutné vyplnit a zaslat na adresu pojišťovny.

Distribuci výrobku zajišťuje:

PragoNordPraha.cz s.r.o.
Mánesova 53
120 65 Praha 2
www.pragonord-praha.cz
00420222050131 tel/fax

Výrobce: Made in CEE

Dilubris Cataluna SL
16 Calle Alemanya
17600 Figueres Espagne
www.securiflame.com
[ Inzerát Pellet´s Clean (PDF 637kB) ]


Pragonord Praha.cz s.r.o
Mánesova 53, Praha 2
Tel.: 222 250 131
E-mail: